O nama

Otokara Keršovanija 3,
31000 Osijek

O nama

Poliklinika Rosso je moderno uređena privatna zdravstvene ustanova koja djeluje od 2012 godine. Našim pacijentima pružamo dijagnostičko-terapijske postupke  iz područja ginekologije i opstetricije, dermatologije i venerologije, otorinolaringologije, opće kirurgije i interne medicine-kardiologije.

Tim vrhunskih stručnjaka, pomoću suvremene medicinske opreme, uz garanciju pune diskrecije pružit će Vam kompletnu obradu: brzu i točnu dijagnostiku, uspješno liječenje, te pružanje stručnih, medicinskih savjeta.

Novouređen prostor, ugodna čekaonica i moderno uređene ambulante stvaraju ugođaj opuštenosti.

Pregledi i zahvati obavljaju se u unaprijed dogovorenim terminima, kojih se nastojimo maksimalno pridržavati.

Poliklinika Rosso nalazi se u centru Osijeka, u Ulici O. Keršovanija br. 3, u neposrednoj blizini Doma zdravlja.

U sklopu Poliklinike djeluje šest ambulanti:

- ginekologija i opstetricija
- 3D-4D ultrazvučna dijagnostika
- otorinolaringologija i kirurgija glave i vrata
- dermatovenerologija
- interna medicina - kardiologija
- opća kirurgija

Opcije plaćanja:
:: Gotovinsko plaćanje
:: Plaćanje putem debitnih kartica
:: Plaćanje putem kreditnih kartica

Postoji i opcija plaćanja u više mjesečnih obroka putem kartica.

Brzi izbornik

Ginekologija